• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Budge Premier 5 -то тркало RV Cover, водоотпорна, премиум заштита на отворено за RVS, повеќе димензии

Budge Premier 5 -то тркало RV Cover, водоотпорна, премиум заштита на отворено за RVS, повеќе димензии

 
DEN 1910.88

Количина на стоки
Достапно на барање

Покривот на Петтото тркало на Budge Premty Wheel е изработен од долготраен 300 денерски полиестерски материјал. Тешката покривка на RV обезбедува заштита од сите временски услови за вашиот RV или моторна куќа. Покривот е 100 проценти водоотпорен, со дополнителна облога DWR за крајна заштита на водата. Оваа покривка за складирање RV е исто така произведен со прислушувани шевови за да се обезбеди дека влагата не продира до вашиот RV. Надворешната покривка има панели со целосна висина кои овозможуваат целосен пристап до вашиот RV додека е покриен. Вентиларите за воздух се стратешки лоцирани на горниот дел од капакот за да се спречи исцртување на воздухот. Овој капак за рекреативно возило има уникатен и прилагодлив дизајн за да обезбеди цврсто вклопување. Покривот вклучува систем за вратоврска за дополнителни безбедносни и еластични агли на дното за брзо и лесно вклопување. Вклучена е бесплатна торба за складирање. Оваа надворешна RV покривка е направена од полиестер со тешки 300 дени. Овој 5 -то тркало RV покритие има панели со целосна висина за лесен пристап додека вашиот RV е покриен. Системите за обезбедување на јаже се вклучени за да помогнат во обезбедувањето на RV за време на сите временски услови. Вклучена е торба за складирање. Овој 5 -то тркало RV покритие мери 528 "L x 102" W x 126 "H.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ