• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Бела Вита Сара Слингбек чевли за фустани

Бела Вита Сара Слингбек чевли за фустани

 
DEN 870.08

Количина на стоки
Достапно на барање

Овие чевли за фустани се одличен додаток на секоја гардероба. Сара од Бела Вита има тесна форма на пети на пета за маче за силуета на дама. Лесно е да се носи со својата еластична лента за празнење што го држи стапалото на место. Мека влошката влошка ја обезбедува вашата удобност со денови или вечери надвор. 1,75 "потпетица за маче. Пумпа за прашка. Дарежливо постепена мастила. Лизгајте се на затворање.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ