• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Карат Т.Г.В. Емералд и бел дијамантски акцент 14к злато над среброто сет за накит од 4 парчиња

Карат Т.Г.В. Емералд и бел дијамантски акцент 14к злато над среброто сет за накит од 4 парчиња

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Дали барате избор на облека? Што е со сетот од 4 парчиња што е загарантирано да го додадете тоа дополнително прескокнување во вашиот чекор? Оваа пенлива колекција издвојува барана класа и софистицираност што е совршено за сите модни стилови. Од модерната гал до класичната жена, овие оригинални парчиња скапоцени камења се сигурни дека ќе ги привлечат гледачите од прв поглед до последен изглед. Носете ги заедно како кохезивна колекција за елегантен вечерен изглед, или лизгајте ја самостојно за посуптилен пристап. 14К злато над среброто сет од 4 парчиња. Оригинален смарагд со 1/10 CTW бели дијаманти. Пар обетки обезбедени со притисок назад. Приврзокот вклучува 18 "l ланец. Прстен достапен во големини 6-7-8 должина на трескање : 7,00 инчи.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ