• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Екена Милхаурд 1 2 W 10 D 10 H Vintage Farmhouse Bracret, колекција на декор од Барнвуд, камчиња сива боја

Екена Милхаурд 1 2 W 10 D 10 H Vintage Farmhouse Bracret, колекција на декор од Барнвуд, камчиња сива боја

 
DEN 1055.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Единствено исушеното дрво на секоја заграда додава старо и автентично чувство на вашиот модерен декор на фармата. Навистина е сон на рустикален lубовник за додавање на архитектонски детали на кој било простор за живеење. Стилските палети на бои се координираат со секој дом. Нашите потресени, заградени дрвени држачи се шармантен додаток на рустикален, земја, боемски, гроздобер, племенски, излитена шик или стилови на фарма. Карактерот на нашето исушено дрво може да се пофали со груба, стара текстура со јазли, дупки за нокти и несовршености за кои се знае спасеното дрво. Совршено за украсување на влезови, отворено полици или гроздобер декорирање. Достапно во 6 големини. Продадени во удобен сингл, 2, 4 и 6 пакувања за да одговараат на секој проект. Автентични стилови на фармата.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ