• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Начин да се слави кадифен анимирана жаба

Начин да се слави кадифен анимирана жаба

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Секој од сите возрасти ќе сака на овој начин да ја прослави анимираната жаба на Денот на вineубените. Оваа светло зелена жаба има сјајни раце и нозе со виножито и извезено печатење на усните на образот за да додаде во неговиот шарм. Притиснете го копчето на раката и оваа насмеана жаба ќе се оживее и ќе пее и танцува до "Мојот прв бакнеж. " Ова ќе го направи совршен подарок за вашата мила, сопружник или дете. Оваа симпатична играчка со анимирана жаба е покриена во зелен кадифен материјал кој е со висок квалитет ох толку мек на допир. Нашиот начин да ја прославиме анимираната жаба на Денот на вineубените, ќе направи совршен подарок за да додадеме малку хумор и забава на прославата на Денот на вineубените. Начин да се слави анимираната жаба на Денот на вineубените : Симпатична анимирана кадифен жаба. Притиснете го копчето на раката и оваа жаба ќе оживее пеење и танц на „Мојот прв бакнеж“. Опфатен во светло зелена боја кадифен материјал кој е со висок квалитет и лудо мека на допир. Сјајни раце и нозе со виножито. Совршено е да додадете хумор и забава на секоја прослава на Денот на вineубените.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ