• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Секач за колачиња со срцеви вилтон

Секач за колачиња со срцеви вилтон

 
DEN 175.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Оставете ја вашата креативност да заблеска со овој класичен метал секач за колачиња. Скоканиот дизајн на срцето ви овозможува да се креативни со шлаг. Одлично и за Денот на вineубените, исто така. Цврстиот метал секач има длабоки страни за јасни форми. Класичен секач за колачиња во форма на срцев облик е одличен за Денот на вineубените и пошироко. Одлично за исечени колачиња, кафеави, сендвичи и многу повеќе. Боја : црвена. Материјал : челик со ливчиња. Миење на рацете со топла вода со сапуница.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ