• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Hushmat Универзален комплет за изолација на миење садови за миење садови

Hushmat Универзален комплет за изолација на миење садови за миење садови

 
DEN 287.20

Количина на стоки
Достапно на барање

Дали ви е тешко да одржите телефонски разговор до вашата машина за миење садови? Како за гледање телевизија? Бидејќи многу машини за миење садови се до просториите каде што имате телевизори, бучавата од машината за миење садови може да биде толку гласна што треба да ја вклучите јачината на звукот на ТВ само за да уживате во вашето шоу. Решението е лесно! Не добивајте нова машина за миење садови, наместо тоа, земете го Хушмат! Овој универзален комплет за изолација на звук за звук на миење садови е лесен за инсталирање, само-леплив материјал кој лесно се врзува за надворешната страна на кадата за миење садови. Хушмат прави дури и машина за миење садови за влез како тивка како и брендовите што чинат над илјада долари. Доаѓа со пишани, лесни за следење на инструкциите за инсталација за вашата инсталација направете го тоа. Без лепи, без неуредно расчистување. И инсталацијата трае 15 до 20 минути од почеток до крај! Опфаќа панел за када и врата. Лесна за инсталирање на примена на кора и стап. Помага во намалување на звукот и топлината. Зачудувачки за лесно да се усогласи со контурирани површини и може да се исече со стандарден нож за жилет или ножици за домаќинства. Направено од бутил гума соединение со лепило за поддршка. Настапува од -30 deg f до 550 deg F.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ