• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Burnside Boys се протегаат хибридни влажни суви шорцеви, големини 4-18

Burnside Boys се протегаат хибридни влажни суви шорцеви, големини 4-18

 
DEN 223.52

Количина на стоки
Достапно на барање

Хибридни шорцеви за хибридни стрии се дизајнирани со издржливост и удобност за денешните активни млади, изработени од висококвалитетни компоненти кои нудат неспоредлива долготрајна удобност и вредност. Шорцевите се направени за да ги покријат вашите момчиња од копно до море, прошетка и пливање во едно, во кое се прикажани перформансите за истегнување на ткаенината за неговата удобност да остане активна цел ден. Две странични џебови со црта, џеб со заден патент и џеб за заварување во задниот дел се опремени за неговите потреби за авантуристички потреби. Ockебовите се конструираат со еднострана мрежа за дренажа и страната на ткаенината седи против телото за максимална удобност. Вашите момчиња можат да ги носат своите омилени шорцеви секој ден како училишни униформи, секојдневно носење, одмор на плажа, возење велосипед, пешачење со неговите родители и пријатели, итн. Шорцеви со двојна намена, од земја до море. Изведба на 4-насочно истегнување, мала тежина и ткаенина за брзо сушење. Отпорност на брчки. УВ заштита и отпорност на згаснување. Ockебовите имаат едната странична мрежа за дренажа и страната на ткаенината седи против телото. Заден патент џеб со клучен кабел и џеб за заварување. Ципер летајте со затворање на копчињата. Премиум Дизајн на Хедер-Текст. Големините 4-7 се половина еластична половината. Големините 8-18 се целосен ригиден половината. 90% полиестер, 10% спандекс. Лесно за миење. Машина за перење.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ