• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Кристен Кешо 10к злато мама и ме бф.

Кристен Кешо 10к злато мама и ме бф.

 
DEN 2447.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Нема подобро дуо од мама и мини. Одговарајте на вашето бебе девојче во нашата Кристен Кешо мама и јас, BFF, го распаѓате приврзокот за шарм. Овој еден-на-еден вид шарм е направен во цврсто 10 карат злато. Совршено е полиран, а потоа рачен дијамантски исечен за дополнителна искра и сјај. Сите наши парчиња се смислено дизајнирани и рачно изработени. Секое парче е толку уникатно што има различно и посебно значење за секој наш лојален клиент. Нашите безвременски парчиња се направени во цврсти скапоцени метали и треба да бидат споделени, негувани и пренесени од генерација на генерација. Парче Кристен Кешо секогаш ќе биде совршено вклопување и совршен подарок. 10kt цврсто злато. Мама и мене се распаѓаат bff срцев шарм приврзок.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ