• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Нема граници за машки и големи машка салон панталони, до големина 5xl

Нема граници за машки и големи машка салон панталони, до големина 5xl

 
DEN 551.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Пријатните денови се повторно тука! Осигурете се дека сте подготвени да се опуштите во граници за машка салон панталони дизајнирани со лесна, влечкана еластична лента за половината за дополнителна удобност. Совршено за исклучување и одвојување дома или дружење со пријателите, овие машки панталони, исто така, имаат две странични џебови за да држат најважни работи додека прават брзи грешки. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено вклопување. Затворање : Повлечете стил со еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : 2 странични џебови. Карактеристики : вратоврска за влечење; контрастни отпечатоци. Машки дневни панталони од без граници.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ