• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Замена t fender лагер компатибилен со 2006- Toyota Rav Front, десен патник

Замена t fender лагер компатибилен со 2006- Toyota Rav Front, десен патник

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Спецификации на производот Производ Подготовка : Fit Fit : Direct Fit Material : Prastic Quantity Продадена : Продадена индивидуално Replaces OE Број : 538750 R02020 RACES PARTESLINK Број на линк : TO1249144 INTERCHANGE SELT Број на делот : 538750 R020, TO12491444 NOTES : Со отворање на тркалото за отворање на тркалото : 1-годишно замена за замена за набавка на врски за време на траење на линијата за време Како оригиналот за да го заштитите вашиот мотор од одделот од нечистотија, кал, вода и други загадувачи. Секоја фидер -лагер е направена на фабрички спецификации, овозможувајќи ви лесно да го вратите вашето возило во оригинална состојба. Карактеристики и придобивки : Лесно се инсталира како директна замена за вашиот оригинален лагер за фендер. кал, вода и други загадувачи. Веќе да го вратите вашето возило во како нова состојба. Процеси на дизајнирање и производство на процеси на производство, кои се резултат на обемните истражувања и развој, обезбедувајќи најсовремен дизајн и беспрекорни перформанси. Процесот ги задржува трошоците намалени и квалитетни високи.compabtile со следниве возила : Позиција : пред, десно, со тркалото за отворање на тркалото Flarestoyota2006-2012 RAV4 (подмодел : база, ограничен, спорт) го заменува бројот на ОЕ : 538750 R020. Го заменува бројот на делови : TO1249144. Број на размена на дел : 538750 R020, TO1249144.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ