• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Енергетска стоп предна и задна замена на сопирачките за замена и комплетот за ротор KOE2727

Енергетска стоп предна и задна замена на сопирачките за замена и комплетот за ротор KOE2727

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Проверете ја компатибилноста со вашето возило на http : // // Замена на сопирачките за замена на акциите на акциите вклучуваат комплетен сет на авторски активности за замена на сопирачките на сопирачките и керамички влошки за еволуција на високи перформанси. Роторите се фрлаат со употреба на најдобрата металургија G3000 со строги толеранции на OE - што ги прави совршена, надградба на завртки без потреба да се направат какви било измени. Тие се не-насочена површина на роторот со рамнотежа од 100% мелница. Овој прифатлив комплет за сопирачки за замена на акции е за сите возила. Ако ви треба брзо, лесно и прифатливо решение за подобро сопирање, тогаш ви е потребна моќност за напојување на сопирачката за замена на сопирачките! Подлога за замена на сопирачките за заптивка на акции и комплет за сопирачките на сопирачките • Z17 еволуција на јаглеродни влакна керамички сопирачки сопирачки • Роторите користат G3000 леања и се 100% мелници избалансирани за перформанси на акции и безбедност RX-8 2011-2004.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ