• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Градите за складирање на кошарка за кошарка на Wee-boos

Градите за складирање на кошарка за кошарка на Wee-boos

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Чувајте играчки, игри и повеќе во овие гради во форма на кошарка. Доаѓа со отстранлив капак. Кошарка за складирање на кошарка за кошарка : Продавници за играчки, игри и многу повеќе. Отстранлив, лесен капак. Вградени рачки за лесно носење. Изработено од трајна пластика. Модел : 73050.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ