• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Без граници на суфицитот на помладиот врв без ракави

Без граници на суфицитот на помладиот врв без ракави

 
DEN 383.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Без граници на јуниори за суфицит на ракави без ракави е идеален за ноќна ноќна ноќ или датум ноќ. Мекиот ситен изглед се одликува со ласкава вишок V-врат и заматен пилум што паѓа од собраната половината. Прилагодливите ленти за рамо нудат совршено вклопување. Облечете го нагоре или надолу со слаби здолниште или пар фармерки. Исклучиво на. Материјал : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Blouson. Деколте : вишок V-врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Прилагодливи ленти за рамо; собрани половината. Јуниорите го надминуваат врвот без ракави од без граници.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ