• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Држач за чаша AutoTecnica SU

Држач за чаша AutoTecnica SU

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Auto Tecnica нуди висококвалитетни делови за задниот дел за широк спектар на азиски и северноамерикански патнички автомобили и камиони, вклучуваат сопирање, ладење, погон, електричен, мотор, гориво, HVAC, управувач и категории на суспензија. Произведено во строга согласност со спецификациите на ISO/TS 16949 QMS и опфатени со импресивна двегодишна, неограничена гаранција за километража, Auto Tecnica е паметен избор. Без разлика дали сте ентузијаст на DIY или професионален техничар, кој има потреба од делови за замена, кои исполнуваат спецификации на ОЕМ, Auto Tecnica е одлична алтернатива на скапите компоненти "оригинални". Auto Tecnica SU0817831 држач за чаши.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ