• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Самопортрет фото рамка со фолија балон со раб

Самопортрет фото рамка со фолија балон со раб

 
DEN 383.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Xonex самопортрет фото рамка со фолија балон со раб. Само надувајте, позирајте и пукајте се совршени за селфи или забавни забавни слики! Сјајна сребрена правоаголна рамка може да одговара на 2 лица. Сребрениот раб лесно се става на врвот на рамката за да создаде пенлива позадина. Мерки 30in x 40in. Вклучува надувување слама и упатства. Лесен за склопување. Мерките 30in x 40in, издржлив материјал, можат лесно да се отфрлат за повторна употреба, вклучуваат надуени слами и раб на позадината.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ