• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Дизни мини торба со грав со глувче со торба за дремки за бонуси

Дизни мини торба со грав со глувче со торба за дремки за бонуси

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Откријте ја совршената "само мојата големина " торба со грав, дремнете тросед за деца! Со повеќе теми што ги оживуваат омилените предучилишни ликови на вашето дете, тие можат да изберат од Дизни Фрозен, Дизни Док Мекстафинс, Дизни Мики Маус, Дизни Мини Маус и Никелодеон Тинејџерски мутант нинџа желки! Тоа е задолжително во собата на секое дете. Вашето дете ќе ужива да се дружи со пријателите додека си игра со овие ликови собрани софи. Овие забавни, измислени и функционални софи за дремки со торбички од грав се неверојатно издржливи и лесни за одржување. Софата на Disney Minnie Mouse Slumber е чист на самото место, што го прави 100 проценти одобрена мајка! Доведете ги омилените ликови на вашето дете во живот со забавната и удобна линија на софи со дремки со грав. Овие софи за дремки со вреќи со грав се доволно силни за да држат до 81 фунти. Дизни мини торба со грав со глувче со торба за дремки за бонус : Полиестерска ткаенина. Димензии : 19 "l x 21" w x 10.5 "г. ? Предметите што се дел од отповикување се отстранети од страницата и веќе не се достапни за купување. Овие артикли вклучуваат само предмети, а не оние на продавачите на пазарот. Клиентите кои купиле потсетена ставка ќе бидат известени по е -пошта или со писмо испратена на адресата дадена за време на купувањето. За целосни информации за потсетување, одете на потсетување.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ