• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Tupleple Industries бел портрет портрет Минимален југозападен дизајн на коњи од Кари Брукс, 36 48

Tupleple Industries бел портрет портрет Минимален југозападен дизајн на коњи од Кари Брукс, 36 48

 
DEN 720.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е да биде фокусна точка на која било просторија!. Димензии : 36 x 1,5 x 48 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Кари Брукс.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ