• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
iPhone XR со поп -приклучок за поп, TPU флексибилен тврд заден капак на целото тело холограм шема тенок безжично полнење gmyle за Apple iPhone XR

iPhone XR со поп -приклучок за поп, TPU флексибилен тврд заден капак на целото тело холограм шема тенок безжично полнење gmyle

 
DEN 351.84

Количина на стоки
Достапно на барање

*Телефонскиот модел im галеријата е само за приказ. Можеби не е истиот модел на продажба на телефони. Тенок и совршено се вклопува, нудејќи целосна заштита на телото низ целиот уред. 【Тенок можете да испратите пораки со една рака, да фотографирате подобри фотографии и да гледате видеа без раце.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ