• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Фармерки со Софија од Софија Вергара плус големина на резервоарот за вратот на вратот

Фармерки со Софија од Софија Вергара плус големина на резервоарот за вратот на вратот

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Оваа каросерија за резервоарот за вратот од фармерките Софија е сензација за слоеви, направена за да се надополни вашиот #OOTD. Исклучиво на. Para nuestra comunidad de habla Hispana : Este bodi sin manga con cuello redondo de sofia hands es una pieza para combinar sensacional, alaborada para complementar tu atuendo del día. Ексклузивен en. Моделот е 5'11-1/2 ”и носи големина 1x/la Modelo Mide 5’11-1/2” y viste una talla pequeña „1x“. Опремена/Тале Адестадо. Деколте за лажичка; Затворање на двојно дното на дното/Ескоте Редондо; doble cierre a presión en la parte inferior. Манга без ракави/грев. 95% најлон/5% спандекс/95% Nailon; 5% LICRA. Машина за перење/лавар а máquina. Увезено/artículo увоздо. Plusенски плус резервоар за тенк од фармерките Софија од Софија Вергара. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ