• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Покрив за гајба за миленичиња Bay Packers - Голем

Покрив за гајба за миленичиња Bay Packers - Голем

 
DEN 3631.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Донесете го забавниот дух на денот на фудбалската игра во НФЛ, право на вашиот гајба за миленичиња. Овие насловни капаци за миленичиња со лиценци за миленичиња во НФЛ се детално прикажани со омиленото лого и бои на тимот на НФЛ. Поставете го вашиот корен за миленичиња за вашиот омилен тим со прикажување на овој лесен и удобен производ на гајба на вашето домашно милениче во текот на целата година! Машинско миење за лесно чистење. Овозможува безбедна и пријатна околина за вашето домашно милениче да се одмори.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ