• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Регенси Наследство Модерна 71 Меламин Пренослив Компјутер Биро, Пепел Греј

Регенси Наследство Модерна 71 Меламин Пренослив Компјутер Биро, Пепел Греј

 
DEN 2239.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Разновидноста е само почеток со толку многу опции За биро За Наследство. Ова биро за двоен пиедестал од 71 инчи е одличен избор и за професионални и за домашни канцеларии. Доаѓа со два постаменти со кутии со датотеки што секој има по една фиока за кутии и една фиока за датотеки што прифаќа и писмо и правно поднесување. Сите фиоки се заклучуваат и вклучуваат pulономски дизајнирани повлекувања на фиоки за погодност и леснотија во работењето. Прилагодливите лизгалки на дното на основата го одржуваат нивото на работната површина и лесно се прилагодуваат. Две решетки за управување со жици ги одржуваат каблите чисти од работните области. Завршено во стилски пепел Сив ламинат, ова биро координира со друг наследен мебел. Колекцијата Наследство е изградена од термички споен меламин ламинат со дебелина од 1 инчи со 3-милиметарски комерцијален степен што одговара на пвц работ. Ламинатите се отпорни на гребење, дамки и изгореници. Наследство 71 " Двоен Пиедестал Биро-Пепел Сива.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ