• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Адам Шо Картографија Црно Украсено Дрво Врамено Со Двојно Матирање Музејски Уметнички Принт Насловен-Сад 1853

Адам Шо Картографија Црно Украсено Дрво Врамено Со Двојно Матирање Музејски Уметнички Принт Насловен-Сад 1853

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Картографијата на адам Шо претставува зачудувачко Црно Украсено Дрво 24х18 Врамено со Уметничко Дело Со Двојно Подмачкување, насловено "Соединетите држави 1853". Ова уметничко дело е печатење со отворено издание изработено Од Рамка До Ѕид со методот giclee, што обезбедува најдобар квалитет на печатење. Рамка До Ѕид внимателно доби висококвалитетна слика од Издавачот за да произведе исклучителен финален производ. Рамката е впечатлива дво-инчна црна украсена дрвена рамка со двојно подлога што совршено го надополнува уметничкото дело. Нашиот тим од искусни професионалци веднаш ќе започне да работи на вашата нарачка откако ќе биде поставена за да гарантира дека вашето уметничко дело е навремено врамено и испратено до вас. Горди сме што нудиме уметнички дела што се целосно направени во Сад и уверени сме дека вашето купување ќе ги исполни вашите очекувања. Ние ја разбираме вредноста на инвестирањето во уметнички дела и имаме за цел да обезбедиме супериорен производ што ќе го цените во годините што доаѓаат. Ви благодариме што избравте Рамка До Ѕид за вашите уметнички потреби и со нетрпение очекуваме да ги надминеме вашите очекувања. Уметник : Адам Шо Картографија. Наслов : Сад 1853. Врамена Големина : 24х18 инчи. Висококвалитетен Уметнички Принт Врамен Во Црна Украсена Дрвена Рамка со Двојно Матирање. Прилагодено Печатено и Врамено кога Е Купено. Вклучен Е Комплет За Висечка Жица. Произведено Во Сад И Задоволството е Загарантирано.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ