• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Длабоко Чудо Божиќ Мат Дедо Мраз Вратата Тепих Вратата Добредојдовте Душеци Внатрешна Надворешна Бања Влез Килими Тепих

Длабоко Чудо Божиќ Мат Дедо Мраз Вратата Тепих Вратата Добредојдовте Душеци Внатрешна Надворешна Бања Влез Килими Тепих

 
DEN 303.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Спецификација : . Материјал : полиестерски влакна. Големина : 60х40см. Боја : 7 опции. Пакетот вклучува : . Врата мат*1. Забелешка : . 1. Рачно мерење, големината ќе има грешка од 0,5-2мм, ве молиме погледнете ја вистинската големина. 2. Поради разликата во светлината и екранот, бојата на производот може да биде малку поинаква од сликата. 1. Висококвалитетни материјали-душеците За Божиќни врати се направени од полиестерски влакна, со нелизгачко дно на грбот, што е безбедно, издржливо и издржливо. Многу е погоден за области со густ сообраќај и топло ги пречекува сите што влегуваат во вашиот дом. 2. Шармантен дизајн-зимската подлога за врати усвојува дизајн со низок клуч, кој нема да ја блокира вратата кога ќе ја отворите или затворите вратата. Цврстата гумена подлога што не се лизга обезбедува доволно зафат за да ги држи внатрешните и надворешните душеци на место. 3. Лесно се чисти-површината на подлогата на вратата е густа, доколку е потребно, лесно можете да ја исчистите нечистотијата со влажна крпа и малку благ детергент или да исплакнете со градинарско црево, така што моделот на површината на подната подлога нема да ја промени бојата. 4. Добра декорација-класичната Божиќна тема е многу погодна за Божиќна декорација, светло црвената е класичната Боја На Божиќ, лесно е да се привлече вниманието на луѓето и да се создаде топла празнична атмосфера. 5. Можете да ја поставите вратата на влезот, ходникот, кујната, бањата, спалната соба, дневната соба, балконот итн.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ