• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Сигуар Абраз Флуоројаглеродна Риболовна Линија 25 фунти, 200иди Должина На Јачина На Кршење - 25акс200

Сигуар Абраз Флуоројаглеродна Риболовна Линија 25 фунти, 200иди Должина На Јачина На Кршење - 25акс200

 
DEN 159.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Seaguar® Abrazxé Fluorocarbon Риболовната Линија е направена со Ниво На Технологија На Ветер, ексклузивен процес на дизајнирање На Seaguar кој ја расипува линијата со тоа што ја поставува на страна, никогаш не преминува за супер мазност без никаков прекумерен стрес или пресврт. Идеален за слатководно предење и мамка. Направена од 100% Сегуарски смоли, линијата Абразкс има неспоредлива отпорност на триење и е практично невидлива под вода. Таргетирањето на префинета, тешко достапна риба во четка и дрво без грижа го прави Сигуар Абразкс флуоро за сериозни риболовци. Идеален за слатководни мулти-видови риболов апликации : Штука. Мускуси. Перде. Практично невидливиот Абразкс ги оптимизира презентациите и држи супер силни. Со неспоредлива отпорност на триење и јачина околу трупците, пристаништата и тешката трева.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ