• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Повеќе Подалеку Пластични Кутии За Складирање Возрасни За Ситници За Кабел За Податоци, Отпорни На Прашина, Зелени

Повеќе Подалеку Пластични Кутии За Складирање Возрасни За Ситници За Кабел За Податоци, Отпорни На Прашина, Зелени

 
DEN 1231.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Спецификација : . Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ. Боја : Зелена, розова. Големина : Прибл. 9. 5х7, 5х4см/3, 74х2, 95х1, 57инч. Пакетот вклучува : 1 х возрасни кабел за податоци организаторите. Голем Капацитет : оваа кутија за складирање кабел за податоци е дизајнирана во различни големини и исто така е опремена со две преносни кутии за складирање, кои можат уредно да складираат разни работи и да заштедат простор на работната површина и фиоката. Организирано Складирање : Сортирајте и чувајте сѐ за да избегнете неред на кабли, слушалки, накит итн. на комоди, маси и фиоки и одржувајте го вашиот дом уреден во секое време. Мултифункционална Употреба : овој организатор може да биде поставен сам на врвот на масата или фиоката во спалната соба, бањата, дневната соба или можете да носите две мали кутии за складирање во торба. Цврста и Издржлива : оваа кутија за складирање за возрасни е изработена од пластичен материјал ЗА СТОМАЧНИ мускули, кој е водоотпорен и отпорен на прашина, безбеден и без мирис, транспарентен и против стискање. Транспарентен Дизајн : модерен транспарентен матиран дизајн ви олеснува да ги видите зачуваните предмети на прв поглед, брзо да го пронајдете она што ви треба и да заштедите време. Голем Капацитет : оваа кутија за складирање кабел за податоци е дизајнирана во различни големини и исто така е опремена со две преносни кутии за складирање, кои можат уредно да складираат разни работи и да заштедат простор на работната површина и фиоката. Организирано Складирање : Сортирајте и чувајте сѐ за да избегнете неред на кабли, слушалки, накит итн. на комоди, маси и фиоки и одржувајте го вашиот дом уреден во секое време. Мултифункционална Употреба : овој организатор може да биде поставен сам на врвот на масата или фиоката во спалната соба, бањата, дневната соба или можете да носите две мали кутии за складирање во торба.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ