• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
EV Вратоврска Прачка Крајот Одговара изберете: 1997 - CHEVROLET CORVETTE, 1997-CHEVROLET МАЛИБУ

EV Вратоврска Прачка Крајот Одговара изберете: 1997 - CHEVROLET CORVETTE, 1997-CHEVROLET МАЛИБУ

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Поддржани од супериорни материјали и ригорозно тестирање, краевите на внатрешната шипка за врзување на МООГ даваат сигурни перформанси на кои можете да сметате. Иновациите за решавање проблеми на МООГ обезбедуваат брза инсталација без проблеми. СИЛНИ И ИЗДРЖЛИВИ топчестите столпчиња се термички обработени за да одговараат или да ги надминат барањата ЗА ОЕ за да го инхибираат предвременото откажување и да ја подобрат јачината на замор. ЛЕСНИ за ИНСТАЛИРАЊЕ Клучните станови на куќиштето и обетката обезбедуваат лесна инсталација и прилагодување на усогласувањето. РИГОРОЗНО ТЕСТИРАЊЕ користи Сеопфатно тестирање во текот на дизајнерските и развојните процеси од страна на инженерите НА МОГ за квалитет на кој може да сметате. СЕОПФАТНА ПОКРИЕНОСТ Достапни за странски и домашни таблички со имиња. Одговара Изберете : 1997-2013 ШЕВРОЛЕТ КОРВЕТА 1997-1998 ШЕВРОЛЕТ МАЛИБУ 1997,1998 ОЛДСМОБИЛ КОТЛАС 2004-2005,2006,2008 КАДИЛАК XLR 2007,2009 КАДИЛАК XLR-V и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ