• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Кра-З-Арт Бидете Инспирирани 8-Во-Лајт-Ап Дизајнерско Студио За Нокти

Кра-З-Арт Бидете Инспирирани 8-Во-Лајт-Ап Дизајнерско Студио За Нокти

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Со Бидете Инспирирани 8-Во-1 Лајт-Ап Дизајнерско Студио За Нокти Од Кра-З-Арт, можете да создадете 100-ти нокти во стилот на салонот веднаш дома! Направете целосно трендовска уметност за нокти исто како и професионалците. Изберете го вашиот изглед, создадете го вашиот стил! Осветлете го, насликајте ги ноктите, а потоа изберете од вклучените налепници, скапоцени камења, сјај, мониста и фолија за да ги однесете ноктите на следното ниво на глам! Вклучен фен! Совршен за почетници или љубител на убавината во движење. Доаѓа со се што ви треба : 1 единица за дизајн на нокти и етикети, 1 фен за нокти, 4 лакови за нокти, 3 вијали со сјај, 1 вијала со микробранови, 50 пластични клинци, 60 налепници за лепило за нокти, 5 листови фолија, 1 лепак, 2 листови сјајни налепници за нокти, 1 лист налепници за нокти во боја, 35 мини скапоцени камења, 1 лист матрици за нокти, 3 алатки (пинцета, лопата, длето), 1 шмиргла, 1 лист етикети на производи и лесни за следење упатства. Лакот за нокти е безбеден и нетоксичен. Забава за забави за нокти или родендени, спиење, дружење, релаксирање на време сами и многу повеќе! На возраст од 8 и повеќе години. Бидете "секогаш креативни" Со Кра-З-Уметност! Кра-З-Арт Бидете Инспирирани 8-Во-1 Лајт-Ап Дизајнерско Студио За Нокти : добијте го целосното искуство во студиото за нокти дома!. Карактеристики осветлување база, звук активирање, и материјали за да се направи 100-тите на салон стил нокти!. Вклучува се што ви треба. Лакот за нокти е безбеден и нетоксичен. Забава за забави, спиење, релаксирање сам време и многу повеќе!. На возраст од 8 и повеќе години.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ