• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Месо Производ Зачини Храна Подготвена Колбас Сланина Исечени Савелој Ѕидна Уметност Виси Таписерија Домашен Декор За Дневна Соба Спална Соба Дом

Месо Производ Зачини Храна Подготвена Колбас Сланина Исечени Савелој Ѕидна Уметност Виси Таписерија Домашен Декор За Дневна

 
DEN 1165.44

Количина на стоки
Достапно на барање

Материјал : полиестерска ткаенина. Печатење : користење техника за сублимација на топлинска боја, долготрајни ефекти. Совршен За Ѕидни Виси, Украси за Студентски Домови, Фрлања На Плажа, Ќебиња За Излети, Намази За Кревети, Навлаки За Софи или Само Избор На Подароци. Материјал : полиестерска ткаенина. Печатење : користење техника за сублимација на топлинска боја, долготрајни ефекти. Совршен За Ѕидни Виси, Украси за Студентски Домови, Фрлања На Плажа, Ќебиња За Излети, Намази За Кревети, Навлаки За Софи или Само Избор На Подароци.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ