• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Дизајн на виножито Држач За Лак За Коса Од Памучно Јаже - Ткаен-Заштеда На Простор - Организатор На Додатоци За Коса За Расадник

Дизајн на виножито Држач За Лак За Коса Од Памучно Јаже - Ткаен-Заштеда На Простор - Организатор На Додатоци За Коса За Расадник

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Опис : тоа е држачот за лак за коса што изгледа слатко и привлечно со боја на виножито, мали памучни топчиња и украс од реси. Можете да додадете елегантен допир во собата за девојки користејќи ја за декорација.Со држачот за лак за коса за складирање на лак за коса, лента за глава и други додатоци за коса, можете да ја одржувате просторијата за расадници чиста и уредна.Изработен од памучно јаже, волнено предиво и дрво, тој е мек-трогателен и цврст.Вкупната должина на држачот за лак за коса е 80 см, а ширината е 28cm.It совршен е за детска соба, дневна соба, спална соба, студентски дом, стан, ходник итн.Име на предметот : Држач За Лак За Коса Материјал : Дрво, Волнено Предиво, Памучно Јаже Карактеристики : Декоративен, Украс На Виножито, стил На заштеда На Простор А/Б : Со Исклучок На Топчиња За Коса Стил Ц/Д/Е/Ф/Г/ч/Ј/К/Л : Вклучувајќи Топчиња За Коса Детали За Големина : Вкупна Должина : 80см/31,5" (Прибл.) Ширина : 28см/11.02" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Држач За Лак За Коса(Други Не Се Вклучени) тоа е држачот за лак за коса што изгледа слатко и привлечно со боја на виножито, мали памучни топчиња и украс од реси. Можете да додадете елегантен допир во собата за девојки користејќи ја за декорација. Со држачот за лак за коса за складирање на лак за коса, лента за глава и други додатоци за коса, можете да ја одржувате просторијата за расадници чиста и уредна. Изработен од памучно јаже, волнено предиво и дрво, тој е мек-трогателен и цврст. Вкупната должина на држачот за лак за коса е 80 см, а ширината е 28 см. Совршен е за детска соба, дневна соба, спална соба, студентски дом, стан, ходник итн.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ