• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Амортизери за 01-BMW 325i 330i W ШАСИЈА EXC 4WD AWD 343352

Амортизери за 01-BMW 325i 330i W ШАСИЈА EXC 4WD AWD 343352

 
DEN 4508.00

Количина на стоки
Достапно на барање

БМВ 1999-2000 323i w/ Шасија Е46 1999-2000 328i Седан w/ ШАСИЈА Е46 2000 323 Ci w/ ШАСИЈА Е46 2000 328 Ci w/ ШАСИЈА Е46 2001-2006 325 Ci ОСВЕН 4 ТРКАЛО/ПОГОН на СИТЕ ТРКАЛА w/ ШАСИЈА Е46 2001-2005 325 I освен 4 тркала/погон на сите тркала w/ шасија Е46 2001-2006 330ci освен 4 Тркала/Погон На СИТЕ ТРКАЛА W/ Шасија е46 2001-2005 330i освен 4 ТРКАЛА/ПОГОН НА сите тркала W/ Шасија е46 задни лево и десно амортизери изработени ОД ВИСОКОКВАЛИТЕТНА ВИСОКА ОТПОРНОСТ НА КОРОЗИЈА ЗА ДОЛГ работен век ДИЗАЈН ЗА УПОТРЕБА со oem или резервни извори за намалување на ОКОЛУ ЗАВАРУВАЊЕ на пролетното седиште реф# 343352 ЕДНА ЦЕЛ ДВЕ ПАРЧИЊА. Професионален Инсталерот Е Високо Препорачуваме(Без Инструкции Вклучени) Размена На Делови Број : 343352 Компатибилност Автомобил : 2001-2006 BMW 325 Ci EXC 4 ТРКАЛО/ВОЗАЧОТ НА СИТЕ ТРКАЛА w/ШАСИЈА #E46 ;2001-2006 BMW 330 Ci EXC 4 ТРКАЛО/ВОЗАЧОТ на СИТЕ ТРКАЛА w/ШАСИЈА #E46 ;2006 BMW 330 Ci EX 4 ТРКАЛО/СИТЕ ТРКАЛА возач Со Шасија #Е46;2001-2005 Бмв 325и Екс 4 тркало/возач на сите тркала со шасија #е46 ;2001-2005 БМВ 330И Екс 4 Тркало/возач на сите тркала со ШАСИЈА #е46 ;2000-2000 бмв 323ци Со Шасија #е46 ;1999-2000 БМВ 323i W/Шасија #E46 ;2000 Bmw 328ci Купе W/шасија #e46 ;1999-2000 BMW 328 I СЕДАН w/ШАСИЈА #E46 ; 343352.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ