• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Женски блузи жени премногу Женски Денот На Вљубените Љубов Печатење Маица Копче Јака Краток Ракав Пуловер Врвот ХМОРА

Женски блузи жени премногу Женски Денот На Вљубените Љубов Печатење Маица Копче Јака Краток Ракав Пуловер Врвот ХМОРА

 
DEN 345.60

Количина на стоки
Достапно на барање

Денот на Вљубените На жените Љубов Печатење Маица Копче Јака Краток Ракав Пуловер Ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : 97% Полиестер, 3% Спандекс Женски Модни Туники Со Кратки Ракави Секојдневна Маица Со Кратки Ракави За Жени Погодна за лето, одмор, патување, секојдневен живот, забава, клуб насекаде е толку лесно да се спари со фармерки, шорцеви или џегинг за стилски изглед оваа сезона!Информации за производот : Сезона : Aut/Пролет/Зима/Лето : Женски Повод : Дневен Стил : Секојдневен, Моден : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 женски Tops Size USUKEUBust Sleeve Shoulderlengths483498cm/38.58"18cm/7.09"37cm/14.57"70cm/27.56"M61036102cm/40.16"19cm/7.48"38cm/14.96"71cm/27.95"L81238108cm/42.52"20cm/7.87"39cm/15.35"72cm/28.35"XL101440114cm/44.88"21cm/8.27"40cm/15.75"73cm/28.74"XXL121642120cm/47.24"22cm/8.66"41cm/16.14"74cm/29.13"XXXL141844126cm/49.61"23cm/9.06"42cm/16.54"75cm/29.53"XXXXL162046132cm/51.97"24cm/9.45"43cm/16.93"76cm/29.92"XXXXXL182248138cm/54.33"25cm/9.84"44cm/17.32"77cm/30.31" ● Мека И Лесна Ткаенина За Мешавина Од Полиестер Погодна за Кожата. Ткаенината е удобна за носење, ви носи супер пријатен допир на кожата и носи добра наклонетост во вашата гардероба. ● Сите тие се совршено и имаат убаво тенко меко чувство за нив. Погоден за сите прилики, состаноци, шопинг или работа. +Прилика : Секојдневно Носење, Вокација, Божиќ, Датуми, Спорт, Училиште, Работа,Улична Облека Итн. Лесно Се Комбинира Со Чизми, Фармерки, Слаби Хеланки За Трендовски Изглед Во Пролет, Aut И Зима.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ