• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Зелени играчки Дизни Мини Маус подморница -Бта играчка направена од рециклирана пластика за деца

Зелени играчки Дизни Мини Маус подморница -Бта играчка направена од рециклирана пластика за деца

 
DEN 160.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Земете ја зелената играчка - подморницата на Disney Baby Minnie Mouse за наутичко патување! Потопете го подводно за да го истражите теренот на дното на кадата и оставете да воскресне да го скенира хоризонтот во потрага по следната авантура пријателска за земјата. Овој здрав воден плоча има вртежен заден пропелер, рамно дно за додадена стабилност, класична рачка и комбинација за отворање широки уста за многу забавно лажичка и испуштена забава, и што е најважно-симпатична глувче Мини на чело! Како и сите зелени играчки Дизни производи за бебиња, подморницата Minnie Mouse е безбедна машина за миење садови, што го прави лесен за чистење и безбеден за заби за бебиња. Препорачано за деца 6 месеци и повеќе. Унисекс. Направено од 100% рециклирана пластика. Без БПА, фталати, ПВЦ или надворешни облоги. Лесно за чистење - машина за миење садови!.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ