• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Облека женска и женска плус спиење џогер, пантолона

Облека женска и женска плус спиење џогер, пантолона

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Останете удобни цела ноќ со овие слатки женски панталони за џогер за спиење од JV облека. Направени од супер-мека и лесна плетена ткаенина со дрес, овие пантолони за спиење имаат покриена еластична лента за половината и опуштено вклопување за да ве натераат да се чувствувате пријатно без да бидете затнат или рестриктивни. Достапни се широк спектар на обрасци за да одговараат на вашето расположение, додека намалениот дел од нозете додава навестување на стилот на вашиот изглед на дневна облека. Намалување на глуждот ги комплетира овие пријатни дното на спиењето. Пар со удобна мета кога се упатувате во кревет, или со резервоар и папучи за мрзливи недела попладне. JV Облека за жени и жени плус спиење џогер Пант : 95% полиестер, 5% спандекс. Bothенски пижама дно. Фабрична измислица во Jerseyерси. Опуштено вклопување. Должина на глуждот со манжетни за глуждот. Покриена еластична лента за половината. Сеопфатен образец. Достапно во разновидни стилови. Измијте пред абење, машина измијте ладно внатре со слични бои, не бели, не се сува суво ниско, веднаш извадете, не пеглајте, не исушете го чисто.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ