• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Тајните богатства модерни вклопуваат во средниот пораст пижама кратко, брои, пакувања

Тајните богатства модерни вклопуваат во средниот пораст пижама кратко, брои, пакувања

 
DEN 271.68

Количина на стоки
Достапно на барање

Овој сон кратко од тајните богатства е удобен и стилски краток кратко што е совршен за да се забавувате низ куќата или да лебди за спиење! Краткото за спиење е изработено од супер мека рајонска плетена ткаенина и има детали за контраст. Спинот кратко има и влечење на половината и функционални џебови. Спиењето на спиење кратко со џебови. Направено од 95% рајон 5% спандекс. Краток инсејм е 5 1/4 ". Машината што се пее.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ