• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
1. Carat T.G.W. Мистик Топаз скапоцен камен и бел дијамантски акцент прстен

1. Carat T.G.W. Мистик Топаз скапоцен камен и бел дијамантски акцент прстен

 
DEN 1120.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Ништо не изгледа убаво на прстот како топлината на оригинални камења против сјајот на оригинални бели дијаманти. Ова е вистина која никогаш не била поочигледна отколку во овој избор на оригинални камења и дијамантски прстени. Без разлика дали ќе изберете брилијантен оригинален аметист, прекрасен оригинален сина топаз, прекрасна оригинална цитрин, исклучителен оригинален гарнет или регален оригинален гранат, можете да бидете сигурни дека ова е парче што ќе биде богатство засекогаш. Ова е прекрасна зделка за многу квалитетен накит, па можеби ќе сакате да размислите за планирање сега за годинешните можности за подароци! Jewelers Club 1.38 Carat T.G.W. Мистик Топаз скапоцен камен и бел дијамантски акцент прстен : 1,38 КТ. Т.Г.В. Мистик Топазвит Дијамант Акценабилен во стерлинг сребрен или жолт златен тон што може да се појави во големина 6.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ