• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Мики Маус Денот на благодарноста бебе и девојче сет за подароци за уништувања, 5-парчиња, големини 0-24м

Мики Маус Денот на благодарноста бебе и девојче сет за подароци за уништувања, 5-парчиња, големини 0-24м

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Супер слатко за празниците и пошироко. Вашето бебе или девојче е поставено со овој комплет за лаици на Mickey Mouse. Инспирирана од Дизни со симпатични, шарени отпечатоци на иконскиот Мики Маус, овој комплет за облека за бебиња има каросерија, спиење n игра, биб, капа и џогери. Измешајте и совпаѓајте за совршен ансамбл - тоа исто така прави одличен подарок за бебе! Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Комплетот вклучува : 1 каросерија, 1 Спиење n Игра облека, 1 пар џогери, 1 капа, 1 биб. Карактеристики на каросеријата : Затворање на копчето SNAP за лесни промени; кратки ракави. Спиење n Играјте карактеристики : Затворање на копчето Snap; долги ракави. Карактеристики на џогер : стил на влечење; Еластична половината за дополнителна удобност. Карактеристики на капачето : украси за 3Д уво. Карактеристики на BIB : Графички принт однапред; Затворање на кука и јамка. © Дизни, сите права се задржани. Сет на подароци за подароци на бебиња и бебешки девојчиња, Мики Маус.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ