• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Женски д -р Шолс воспоставуваат лизгање на работни чевли

Женски д -р Шолс воспоставуваат лизгање на работни чевли

 
DEN 271.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Стилски и практичен, оваа патика за лизгање ќе ви биде нов фаворит. Инсол од перница од гел, надворешна плоча на масло/лизгање и лесен за чистење на горниот дел. Гел перница Интол. Надворешна плоча отпорна на нафта. Работен чевли. Издржлива кожа. Еластични панели за засилување за дополнителна флексибилност. Не-означување на надворешната страна. Отпорен на лизгање. Широка ширина.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ