• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Без граници на клучот на клучот на јуниорите

Без граници на клучот на клучот на јуниорите

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Еве го трендовскиот врв што не знаевте дека ви е потребно! Без граници на клучот на копчињата се карактеризираат со двојно двојно руширање со влечење и предниот дел. Разновидна и на точка, овој врвен се облекува со мини здолниште и кожна јакна или надолу со омилениот пар фармерки и патики. Исклучиво на. Материјал : 95% рајон/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опремена. Деколте : екипаж со детали за клучеви. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : разгалени страни со влечење; Текстура на рамна ребра. Ruched клуч на клучот за јуниори од без граници.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ