• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
DesignArt Roses Flow Clower на златна беж боја III платно wallидна уметност

DesignArt Roses Flow Clower на златна беж боја III платно wallидна уметност

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Оваа прекрасна роза проток цвет на златна беж боја III платно уметност се печати со употреба на највисок квалитет на мастило отпорно на бледнее на платно. Секоја наши печати за платно на ликовно платно е отпечатено на премија за квалитетно памучно платно, користејќи ги најквалитетните квалитетни мастила што нема да избледат со текот на времето. Секое печатење на giclee се протега цврсто во рамките на 1-инчен под-рамка за дрво за отпечатоци од мала големина или под-рамка од дрво од 1,5 инчи за отпечатоци со голема големина, обезбедувајќи се на платното и не се закова. Овој уметнички принт на платно е завиткан од галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му чувство на вистинска уметничка галерија. Стил : Цветни рози. Тема : Цветен, шарм во земјата. Боја : Беж, злато. Пристигнува подготвени да висат на wallидот.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ