• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Момци на Севернасајд Бајвив Отворен пети Сандал

Момци на Севернасајд Бајвив Отворен пети Сандал

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Со чист и лесен дизајн, Bayview е сè за летната забава. Силни флексибилни горни карактеристики најлонски мрежи со неопрена подлога и спортски дизајн на отворени пети. Лесна компресија, обликувана EVA insole и обликувана мида, нуди супериорна удобност и вклопување . Прилагодливиот 2 ременски систем обезбедува прилагодено вклопување и вентилација за дишење; Производителот препорачува дека половина димензии треба да нарачаат до следната големина нагоре . Трајни мулти -насоки гумени подложни подложни плочи обезбедуваат сигурна влечење и апсорпција на шок преку влажни и суви површини.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ