• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Стерлинг сребрен дво-тон дијамантски акцент срцев приврзок

Стерлинг сребрен дво-тон дијамантски акцент срцев приврзок

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Додадете го овој стерлинг сребрен дво-тон дијамантски приврзок за срцев приврзок во вашата колекција за накит. Се одликува со заоблено срце со полирана завршница и поставка за илузија со дијамант од десната страна. Врвот Стерлинг-Силвер е комплетен со ланец на јаже 20 ". Сигурно е да му дадете навестување на искра на која било облека. Ова парче ќе направи идеален подарок за роденден или друга специјална пригода. Стерлинг сребрен дво-тон дијамантски акцент срце Врска : Закривеното срце со полиран Стерлинг Сребрен 2-тон од лево и поставка за илузија со дијамант од десната страна на десната страна е 20мм x 15mmsuspended од прстенот со ланци со јаже од 20 "приближно зависно од 0,01 CT.LEAR MORE.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ