• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Georgiaорџија улти-мат 5'x8 '

Georgiaорџија улти-мат 5'x8 '

 
DEN 255.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Почнете да ја покажувате гордоста на вашиот тим со улти-мат од решенија за лиценцирање на спорт. со 100% најлон тепих во вистински бои и не-лизгање рециклиран винил поддршка. Серните граници додаваат издржливост и стил. Официјално лиценциран и печатен хромојет во вистински тимски бои за живописна, трајна боја. Лиценцирани производи.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ