• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Лунд Битие Навивам Мека Навивам Камион Кревет Тоно Покритие

Лунд Битие Навивам Мека Навивам Камион Кревет Тоно Покритие

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Битие На лунд навивам капакот на креветот на камионот е низок профил, мек горниот капак опремен со винилен врв од морско одделение кој се тркала за неколку секунди, овозможувајќи лесен и брз пристап до креветот на камионот и негуваниот товар. Генезата Навива има патентиран систем за заклучување и автоматска контрола на напнатоста за да ја одржите вашата покривка цврста и да изгледа одлично во текот на целата година. Висококвалитетната црна ткаенина отпорна на кинење и двојните автоматски брави го прават овој капак од тоне едно од најбезбедните меки капаци на креветот наоколу. Патентираните брави за прилагодување на капакот на креветот обезбедуваат цврсто вклопување во сите клими – се смее пред грмотевици, се потсмева на лапавицата и ги превртува двојните птици на снег. Уникатните мерачи за прилагодување на овој капак за навивање се вградени во бравата за едноставна и сигурна контрола на напнатоста, така што мавтањето на ветрот е минато. Покритието Битие Лунд Тоно вработува тешка Кука и е токму она што ќе го добиете со Навивањето На Лунд Битие. ИНСТАЛИРАЈТЕ И одете од кутија до камион за помалку од 20 минути! Цврстите алуминиумски шини брзо се монтираат без дупчење или потребни специјални алатки. Најдобро од с – -ова покривање на креветот на камионот е поддржано со ограничена доживотна гаранција и поддржано од тим за поддршка со седиште ВО САД.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ