• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Заживување На Органска Почва Третман На Кучешки Дамки Подготвен За Прскање, Ѓубриво Со Минерален Додаток, оз

Заживување На Органска Почва Третман На Кучешки Дамки Подготвен За Прскање, Ѓубриво Со Минерален Додаток, оз

 
DEN 591.20

Количина на стоки
Достапно на барање

Воведување На Оживување На Органска Почва Третман На Кучешки Дамки Подготвен За Прскање, крајно решение за позелени тревници и лек за оние грозни кафени дамки предизвикани од изгореници на урина од домашни миленици. Овој минерален додаток ѓубриво е тајната зад бујна, здрава трева. Со својата формула базирана на органски производи, тој е безбеден за употреба околу деца и домашни миленици, обезбедувајќи мир на умот. Не само што работи на дамки од кучиња, туку е ефикасен и за лекување на дамки од мачки и зајаци. Овој револуционерен третман го стимулира повторниот раст од корените без да предизвика изгореници. Доживејте видливи резултати во рок од 10-14 дена. Секој 64 мл. шише од овој завршен раствор на цревото подготвено за прскање третира приближно 100-150 дамки, што го прави исплатлив избор. Дизајниран е за надворешна употреба и е погоден за лекување и на мали дамки и на поголеми површини. Кажете им збогум на кафените дамки и добредојде на позелен, поживописен тревник Со Заживување На Органска Почва Третман На Кучешки Дамки Подготвен за Прскање. Оживејте Го Третманот Со Кучешки Дамки Подготвен За Прскање, Ѓубриво Со Минерален Додаток-тајната зад позелените тревници. Лек за оние грди кафени дамки предизвикани од изгореници од урина кај домашни миленици. Органски Базирани 1 шише третира околу 100-150 места. 64 мл.; Завршно Шише Со Црево подготвено за Прскање. За Надворешна Употреба на Тревниците. Состојба : Нова.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ