• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Лоренс Рамки Метална Рамка За Слика, Сребро

Лоренс Рамки Метална Рамка За Слика, Сребро

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Прекрасна четкана сребрена метална рамка за слика со црна врежана буква "Четири Генерации" е совршена за секоја скапоцена фотографија. Висококвалитетна црна кадифена подлога со штафелај за хоризонтален дисплеј на горниот дел од масата и закачалки за хоризонтално монтирање на ѕидот. Тешка тежина 4х6 металната рамка за слика е направена со исклучителна изработка и доаѓа поединечно во кутија. Современа сребрена метална рамка која ќе го комплиментира секој декор. Изграден од метал со голема тежина и сребрена облога; вклучува висококвалитетна црна кадифена подлога. Брусен метален израз четири генерации одличен подарок. Избришете го со сува крпа, вклучено стакло. Држи фотографија од 4 инчи на 6 инчи; вкупни димензии 5,43 инчи на 7,44 инчи на 0,59 инчи.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ