• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Мазен Свилен Молив За Очи-Црн Од Џорџо Армани За Жени-0. Оз Око Молив

Мазен Свилен Молив За Очи-Црн Од Џорџо Армани За Жени-0. Оз Око Молив

 
DEN 510.40

Количина на стоки
Достапно на барање

Водоотпорен, свилено-мазен молив за очи. Се лизга на оваа свиленкаста мека формула за прецизно, лесно нанесување и разноврсен изглед на лагер што нема да попушти. Водоотпорен, свилено-мазен молив за очи.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ