• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Белег Божиќна Приказна Парична Картичка

Белег Божиќна Приказна Парична Картичка

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Белег "Божиќна Приказна" Белег На Парична Картичка "Божиќна Приказна" Парична Картичка. Фронт Вели : "Има резонанца што не ти донесов пиштол ББ За Божиќ..". Внатре Вели : "мислев дека ќе добиете поголем тресок од ова! Среќен Божиќ!". 4 1/8 ВО. ШИРИНА X 8 ВО. Висина. 100% Гаранција За Задоволство.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ