• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Динатрап Декора Серија Комарец И Инсекти Стапица Со Пол Планината-Акр

Динатрап Декора Серија Комарец И Инсекти Стапица Со Пол Планината-Акр

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Елиминирањето на инсектите може да биде и ефикасно и стилско. Серијата Динатрап Декора Стапица За Комарци и Инсекти Е дизајнирана да се вклопува беспрекорно во вашиот декор на отворено, додека обезбедува моќна заштита на која можете да сметате да се борите со летечките инсекти. Секоја стапица обезбедува покриеност до € хектар. Лесниот за употреба држач за столб овозможува поставување речиси насекаде на вашиот имот каде што сте забележале активност на инсекти. Едноставно поставете го штандот со вашата стапица и ќе ја заврши напорната работа за привлекување и заробување инсекти за вас. Иновативната функција за вклучување/исклучување на стапицата ви овозможува да ја вклучите или исклучите стапицата со едноставен пресврт. Оваа функција, исто така, гарантира дека сите инсекти ќе бидат безбедно држени внатре ако стапицата не е вклучена. Стапицата За Инсекти Од Серијата Динатрап Декора обезбедува 3-насочна заштита од комарци, гризечки муви, оси и многу повеќе летечки инсекти. УВ сијалицата привлекува инсекти со светлина и топлина, додека облогата на стапицата дополнително привлекува инсекти со испуштање јаглерод диоксид, моќна мамка за инсекти. Откако инсектите ќе бидат намамени во стапицата, тивкиот вентилатор со шепот сигурно ќе ги држи инсектите внатре додека не дехидрираат и умрат. Динатрап Декора Серија Стапица За Инсекти Со Држач За Столб-1/2 Хектар Обезбедува ефикасна 3-насочна заштита од комарци, гризечки муви, оси, молци и други летечки инсекти. Функцијата За Вклучување/Исклучување обезбедува сите преостанати инсекти безбедно да се држат во стапицата. Практичниот држач за столб овозможува лесно поставување. Стилскиот дизајн се вклопува со вашиот надворешен декор. Обезбедува заштита до ● хектар.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ