• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Предатор П Платина Перформанси Тјунер Одговара изберете: 2017-ШЕВРОЛЕТ КОРВЕТА, 2017-ШЕВРОЛЕТ КАМАРО СС

Предатор П Платина Перформанси Тјунер Одговара изберете: 2017-ШЕВРОЛЕТ КОРВЕТА, 2017-ШЕВРОЛЕТ КАМАРО СС

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Предатор P2 Платина Перформанси Тјунер; 2.8 во. Екран Во боја;Едноставно; Приклучете И Играјте Перформанси Предаторот 2 зема каде што оригиналниот Предатор застанал, но нуди нови удобности на суштествата како екран во боја, USB ажурирања и многу повеќе. Новиот Предатор додава подесување со високи перформанси и го подобрува менувањето на вашите автомобили и вкупните перформанси. Предаторот 2 ќе ви овозможи да ги прилагодите температурите за вклучување/исклучување на вентилаторот за ладење, поставките за односот на оската, повторно да го калибрирате брзинометарот за поголеми гуми на резервните пазари и тони повеќе. Предаторот е алатка што сопствениците на автомобили треба да ја имаат во нивната кутија со алатки! Едноставно; Приклучете И Играјте Перформанси; Прилагодете Ја Вашата Мелодија Со/Предатори Внатрешни Прилагодливи Опции; Ажурирање На Интернет Користејќи Бесплатен Софтвер За Ажурирање На Палење; 5 Копче Лесна Навигација; Цел Екран Во Боја; Подобрен Кориснички Интерфејс.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ